Ks. Piotr Pawlukiewicz - Rekolekcje Akademickie

Ciekawostka
Homilie akademickie

Drodzy Bracia i Siostry, Drodzy Państwo

Serdecznie zapraszam do posłuchania dźwiękowego zapisu wielkopostnych rekolekcji, które odbyły się w kościele akademickim św. Anny w Warszawie w dniach 14 - 18 marca 2004 r. Mam nadzieję, że także ich uczestnicy podzielali moje odczucie, że w tych dniach działo się w świątyni coś niezwykłego. I jak rzadko kiedy, tak teraz jestem pewien, że nie moja to była zasługa. Proszę mi wierzyć, że samo motto rekolekcji - "radzę ci kupić złota u Mnie" (Ap 3, 18) - zaproponowałem dość przypadkowo.  Dopiero potem przeczytałem czytania liturgiczne przypadające na dni rekolekcji, dopiero potem, jakby nad moją głową, wszystko zaczęło się sklejać. Jak Dobry jest Bóg...

Zapraszam tych, którzy byli wtedy w akademickiej świątyni, zapraszam tych, którzy posłuchają tych słów po raz pierwszy. Oby choć jedną perełkę dało się znaleźć.

Zaznaczam przy tym, że użytkowanie strony jest płatne: choć jednym westchnięciem do Boga. Za wszystkich uczestników rekolekcji i prowadzącego.

Ks. Piotr Pawlukiewicz

Ks. Piotr Pawlukiewicz - Rozważanie Drogi Krzyżowej

Nowość wydawnicza 2011

2 tom
Kazania Radiowe
(2003 - 2009)

Książka dostępna już w ksiegarniach.

Konferencja "Żyć mocniej" wygłoszona przez księdza Piotra Pawlukiewicza 22 kwietnia 2009 r.
na Uniwersytecie Warszawskim na zaproszenie Akademickiego Stowarzyszenia Katolickiego "Soli Deo"
w ramach projektu "Poruszyć Niebo i Ziemię".

Konferencja ks. Piotra Pawlukiewicza na zaproszenie ASK Soli Deo "O Miłości słów kilka"
wygłoszona 28 października 2008 r. na WAT.

Ks. Piotr Pawlukiewicz - Rozważanie Drogi Krzyżowej

W Wielki Piątek 2008 roku na ulicach warszawskiej starówki odbyło się nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
Rozważania do poszczególnych stacji przygotował ks. Piotr Pawlukiewicz.

W rok od tamtego wydarzenia mamy zaszczyt przedstawić Państwu te treści uzupełnione o trzy homilie,
jakie ks. Piotr wygłosił podczas liturgii Mszy świętych transmitowanych przez Polskie Radio
z kościoła św. Krzyża w Warszawie, sprawowanych w dniu Zmartwychwstania Pańskiego.

Mamy nadzieję, że treści zawarte w tej pozycji staną się cenną pomocą
w doświadczaniu tajemnicy Paschy,
która stanowi centrum dziejów odkupienia człowieka.

Aleksander Fedorowicz - po prostu ksiądz

Uprzejmie informuję, że na rynku wydawniczym
ukazała się moja nowa książka pt.:

Aleksander Fedorowicz - po prostu ksiądz

Ks. Aleksander jest moim wielkim mistrzem duchowym.
Uczył mnie patrzenia na Pana Boga, na Kościół, na Eucharystię.

x. Piotr Pawlukiewicz

Artystyczno - muzyczna obsługa imprez tanecznych na terenie Mazowsza.
www.wodzirej.karpik.eu

Informacje Zdjęcia Audycja Kontakt