Wpisane przez: Wojtek
Kategoria:
- 2015
2015-12-28 16:27:01
Kolędnicy Misyjni Dzieciom z Madagaskaru

W niedzielę Świętej Rodziny dzieci z naszej Parafii w sześciu grupach kolędniczych pod opieką rodziców, sióstr misyjnych i ks. Zbigniewa, odwiedziły rodziny w Sulejówku.  W każdym życzliwym domu dzieci zostawiły obrazek - pamiątkę, z modlitwą o Boże błogosławieństwo.
Akcja kolędników misyjnych już od kilkunastu lat jest propagowana w naszej Parfaii i przypomina nam, że Chrystus narodził się dla wszystkich ludzi, a jest jeszcze wielu, którzy Go nie znają i niejednokrotnie żyją w skrajnym ubóstwie i bez podstawowych środków do życia. Poprzez taką akcję możemy im pomóc nie tylko modlitwą, ale również konkretnymi ofiarami materialnymi.
W tym roku złożone ofiary zostana przekazane na potrzeby Kościoła na Madagaskarze.

Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, którzy zechcieli wesprzeć kolędników misyjnych, a przede wszystkim Rodzicom, którzy pomagali w przygotowaniach tej szlachetnej akcji misyjnej.

W uroczystość Objawienia Pańskiego 6 stycznia w patronalne święto Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci, zapraszamy wszystkich na Uroczystą Mszę świętą z udziałem dzieci na godzinę 16.30. Podczas Eucharystii będziemy dziękować za ludzi dobrej woli, którzy wspierają Dzieło Misyjne Kościoła, poprzez swoją modlitwę i ofiarę.

s.Eliza

 
Kolędnicy Misyjni
Podziel się:
sledzik
Facebook
Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia działania
wszystkich zawartych tu usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wiadomości
Prześlij wiadomość
Szukaj
Odwiedziło nas:
000000